Hakkımızda - Sakarya Akyazı Adaklık ve Kurbanlık Merkezi - 0530 023 77 54 - Akyazı/SAKARYA
Hakkımızda

Hakkımızda

 

Firmamızı tercih eden müşterilerimize daima memnun kalacakları bir iş kalitesinde hizmet sunmaktayız. Her türlü adaklık, kurbanlık küçükbaş hayvan satışını güvenli bir şekilde gerçekleştiren firmamız, kesim işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

 

Firmamız tarafından satışı gerçekleştirilen hayvanlarımızın hijyen kurallarına dikkat edilerek kesim işlemleri temiz bir şekilde tamamlanır. Bütün kesim işlemlerimiz kesimhanelerimizde gerçekleştirilir. Kesimhanelerimizin temizliğine daima dikkat edilmektedir.

 

Uzun zamandır besicilik hizmeti sunan firmamız daima memnun kalacağınız kalitede satış işlemleri gerçekleştirir. Fiyat seçeneklerimiz hakkında firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Akyazı hayvancılık sektöründe müşterilerimize memnun kalacakları kalitede bir besicilik hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı daima disiplinli ve müşteri odaklı bir şekilde yürütmekteyiz. Kesimhanelerimizde kesim işleminin tamamlanması ile beraber parçalara ayrılan etler poşetlenir ve firmamıza ait olan servislerimize yüklenerek, evinize teslim edilir.

 

Firmamız tarafından yetiştirilen küçükbaş hayvanlarımızın her birisinin de düzenli olarak besin ihtiyacı karşılanır ve yetiştirmiş olduğumuz hayvanlarımız ile yakından ilgilenilir. Organik ve doğal ortamlarda yetiştirilen küçükbaş hayvanlarımız sağlıklıdır.

 

Adaklık ve kurbanlık için temiz ve sağlıklı bir küçükbaş hayvan almak istiyorsanız, firmamız tarafından yetiştirilen hayvanlarımızdan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Kesim işlemlerinde temiz ve zahmetsiz bir hizmet sunarak birçok müşterimizin memnuniyetini kazanan firmamızı daima gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 

İnternet adresimizde bulunan telefon numaramızdan kolaylıkla firmamıza ulaşabilirsiniz. Sakarya Akyazı Adaklık ve Kurbanlık Merkezi daima hizmetinize hazırdır.

 

 

akyazı adaklık kurbanlık fiyatları,akyazı adaklık kurbanlık hizmeti,akyazı adaklık kurbanlık satışı,akyazı adaklık kurbanlık satımı,akyazı adaklık kurbanlık satış merkezi,akyazı adaklık kurbanlık,akyazı nafile kurbanı satışı,akyazı nafile kurbanı fiyatları,akyazı nafile kurbanı satımı,akyazı nafile kurbanı,akyazı nafile kurbanı satanlar,akyazı nafile kurbanı satış merkezi,akyazı şükür kurbanı satışı,akyazı şükür kurbanı fiyatları,akyazı şükür kurbanı satımı,akyazı şükür kurbanı,akyazı şükür kurbanı satanlar,akyazı şükür kurbanı satış merkezi,akyazı akika kurbanı satışı,akyazı akika kurbanı fiyatları,akyazı akika kurbanı satımı,akyazı akika kurbanı,akyazı akika kurbanı satanlar,akyazı akika kurbanı satış merkezi,


sakarya akyazı adaklık kurbanlık fiyatları,sakarya akyazı adaklık kurbanlık hizmeti,sakarya akyazı adaklık kurbanlık satışı,sakarya akyazı adaklık kurbanlık satımı,sakarya akyazı adaklık kurbanlık satış merkezi,sakarya akyazı adaklık kurbanlık,sakarya akyazı nafile kurbanı satışı,sakarya akyazı nafile kurbanı fiyatları,sakarya akyazı nafile kurbanı satımı,sakarya akyazı nafile kurbanı,sakarya akyazı nafile kurbanı satanlar,sakarya akyazı nafile kurbanı satış merkezi,sakarya akyazı şükür kurbanı satışı,sakarya akyazı şükür kurbanı fiyatları,sakarya akyazı şükür kurbanı satımı,sakarya akyazı şükür kurbanı,sakarya akyazı şükür kurbanı satanlar,sakarya akyazı şükür kurbanı satış merkezi,sakarya akyazı akika kurbanı satışı,sakarya akyazı akika kurbanı fiyatları,sakarya akyazı akika kurbanı satımı,sakarya akyazı akika kurbanı,sakarya akyazı akika kurbanı satanlar,sakarya akyazı akika kurbanı satış merkezi,


sakarya adaklık kurbanlık fiyatları,sakarya adaklık kurbanlık hizmeti,sakarya adaklık kurbanlık satışı,sakarya adaklık kurbanlık satımı,sakarya adaklık kurbanlık satış merkezi,sakarya adaklık kurbanlık,sakarya nafile kurbanı satışı,sakarya nafile kurbanı fiyatları,sakarya nafile kurbanı satımı,sakarya nafile kurbanı,sakarya nafile kurbanı satanlar,sakarya nafile kurbanı satış merkezi,sakarya şükür kurbanı satışı,sakarya şükür kurbanı fiyatları,sakarya şükür kurbanı satımı,sakarya şükür kurbanı,sakarya şükür kurbanı satanlar,sakarya şükür kurbanı satış merkezi,sakarya akika kurbanı satışı,sakarya akika kurbanı fiyatları,sakarya akika kurbanı satımı,sakarya akika kurbanı,sakarya akika kurbanı satanlar,sakarya akika kurbanı satış merkezi,


adaklık kurbanlık fiyatları,adaklık kurbanlık hizmeti,adaklık kurbanlık satışı,adaklık kurbanlık satımı,adaklık kurbanlık satış merkezi,adaklık kurbanlık,nafile kurbanı satışı,nafile kurbanı fiyatları,nafile kurbanı satımı,nafile kurbanı,nafile kurbanı satanlar,nafile kurbanı satış merkezi,şükür kurbanı satışı,şükür kurbanı fiyatları,şükür kurbanı satımı,şükür kurbanı,şükür kurbanı satanlar,şükür kurbanı satış merkezi,akika kurbanı satışı,akika kurbanı fiyatları,akika kurbanı satımı,akika kurbanı,akika kurbanı satanlar,akika kurbanı satış merkezi,

 
 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014